20 Aralık 2013 Cuma

BKM Express nedir? , BKM Express nasıl çalışır?

Üye olmak isteyen işyerler için ;


BKM Express nedir?


BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir.BKM Express nasıl çalışır?


BKM Express ile işyerlerinin ödeme adımı daha hızlı ve kart sahibi açısından daha kolay gerçekleşir. Kart sahibi ödeme adımında BKM Express’i seçtiği anda sayfa bkmexpress.com.tr’nin login sayfasına yönlendirilir. Kart sahibi e-posta adresi ve şifresi ile login olur. Daha önce BKM Express’e eklediği kartlardan birini ve varsa işyerinin bu bankanın kartına uyguladığı taksit seçeneğini işaretler ve ödeme adımına geçer. Son onay adımında kullanıcının seçtiği kartın bankasında tanımlı olan cep telefonuna bir onay kısa mesajı gönderilir. Kullanıcı cep telefonuna gelen bu onay kodunu ekrana girerek işlemi onaylar. Bu aşamada kart bilgileri güvenli ve şifreli olarak işyeri üzerinden Sanal POS’a aktarılarak ödeme işlemi gerçekleşir. İşyeri bu alışverişi diğer kart tahsilatları ile aynı kurallar ve uygulamalar çerçevesinde işleme almış olur.


BKM Express ile gerçekleştirilen işlemler iptal / iade edilebilir mi?


BKM Express ile gerçekleştirilen tüm işlemler Sanal POS üzerinden gerçekleştiği için işlem iptallerini Sanal POS üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İptal ve iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için çalıştığınız Banka ile irtibat kurunuz.


BKM Express ile nasıl ödeme alabilirim?


BKM Express, kart sahiplerinin hızlı işlem yapabilmesini sağlayan ve arayüz görevi gören bir uygulamadır. Tüm provizyon işlemleri yine Sanal POS üzerinden gerçekleşir. Bu nedenle BKM Express ile gerçekleştirilen tüm alışveriş işlemlerinde ödemeler halihazırda çalışmakta olduğunuz koşullara uygun olarak, Sanal POS’unuzun bağlı olduğu hesaba yapılır.


BKM Express ile gerçekleştirdiğim işlemleri nasıl görüntüleyebilirim?


BKM Express ile gerçekleştirilen tüm işlemler Sanal POS üzerinden gerçekleştiği için işlem detaylarınızı işyeri ekstrenizden inceleyebilirsiniz.
BKM Express nedir? , BKM Express nasıl çalışır?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme