30 Aralık 2013 Pazartesi

E-ticaret ve Ekonominin Kalbi İstanbul"da Atacak

Scott C. Fox (Online Pazarlama Uzmanı), Rok Hrastnik (Iprom – Ceo & Needlefont Kurucu Ortak) Global AR-GE Uzmanı), Bertrand Macabeo (Kompass International, CEO), Donald Birch (Cathay Pasific Ex-COO) gibi yabancı uzman konukları ve Türkiye’nin önde gelen kurum temsilcilerini ağırlayacak.


Değişen ticaret modelleri ile sektörlerin artık vazgeçilmezi olan dijital dinamikler ve ekonomik büyümedeki etkisi, farklı açılardan ele alınacak. Zirvede aynı zamanda müşteri ilişkileri yönetimi, güvenlik, sağlıklı veri ihtiyacı, e-ticaret modellerine uyum ve mobil uygulamalar gibi birçok önemli gündem maddesi alanında uzman konuşmacılar tarafından aydınlatılacak.


Zirve’nin Fuar alınında öncü markalar yer alırken “Paylaşım Kürsüsü” sunumları tartışmaya açılacak


Hilton Convention Center’da gerçekleşecek olan zirvede; konferans bölümünün yanı sıra fuar alanında katılımcılar öncü markaların stand sahipleriyle bir araya gelerek iş ağlarını geliştirme imkanı bulacak. Paylaşım Kürsüsünde yer alacak olan dijital ekonominin genişleyen ağlarındaki bilgi ve deneyimlerle buluşacak.


Gelişen ve yenilenen dijital ekonominin her alanını mercek altına alacak olan zirve hakkında daha detaylı bilgilere www.dijitalekonomizirvesi.org adresinden ulaşabilirsiniz.E-ticaret ve Ekonominin Kalbi İstanbul"da Atacak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder