11 Temmuz 2014 Cuma

E-ticarette e-bülten ile hedefi 12′den vurun!


Bilgi teknolojisindeki gelişmeler ve internetin ticarileşmesi ile eposta kutularının vazgeçilmezi e-bültenlerin sayısı günden güne artıyor. Bu artışın karşısında gerekli şartları sağlamayan kalitesiz epostaları engellemek için servis sağlayıcılarının aldığı ciddi önlemleri karşısında daha iyi içerik ve tasarımlara sahip ebülten gönderilmesi gerekiyor. 

İyi bir ebülten gönderimi yapılırken dikkat ettiğimiz 3 aşama bulunmaktadır.


  1. Altyapı (Domain kayıtları ve gönderim servisi)

  2. Arayüz (Tasarım ve içerik çalışmaları)

  3. Teknoloji (Müşterinin teknoloji tercihleri; cep telefonu, tarayıcı vs..)

Bu aşamalar üzerinde yapılan başarılı çalışmalar ile mantıksal spam filtrelerine takılmadan hedef kitlenize bir adım daha yaklaşmanız mümkün.


İkidilim Teknoloji’ de tüm müşterilerimiz tam kapsamlı eposta gönderim hizmeti alırlar. Tüm tasarım ve içerik çalışmaları özel olarak yapılmaktadır.


Tasarım sonrası HTML ve CSS şablon kodlamaları gönderim servisleri için özel olarak hazırlanır. Detaylı spam ve tarayıcı testleri sonrasında gönderime hazırlanır. Her gönderim öncesi tüm içerikler ek olarak spam denetiminden geçirilerek sorunsuz bir ebülten gönderimi sağlanır.


Teknik olarak tüm domain kayıtlarını tek tek inceleyerek olası problemlerin tespitini yaparız ve nasıl düzeltilmesi gerektiğini belirtiriz.


Anahtar teslim eposta hizmetimiz kapsamında içeriklerin oluşturulması, yüklenmesi, gönderilmesi ve raporlanması bulunur ve müşterilerimiz adına düzenli eposta gönderimini yaparız. Bu servis sayesinde müşterilerimizi hedef kitleleri ile buluşturarak hem ürün, promosyon tanıtımı yapmalarını hem de hatırlanma oranlarını yükseltmeyi sağlıyoruz.


Bu sayede ebülten gönderimi yapmak çile olmaktan çıkıyor ve müşterilerinize düzenli ve kaliteli içerikler ile ulaşmış oluyorsunuz.


Kaynak : İkidilim


E-ticarette e-bülten ile hedefi 12′den vurun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder