11 Eylül 2014 Perşembe

Ücretsiz E-ticaret Kitabı!

Dünyada ve Türkiye‘de her yıl düzenli olarak büyümeye devam eden e-ticaret ekosistemi, süphesiz ki şu an cazip bir mecra durumunda. Hem bireysel, hem kurumsal anlamda sayısız girişimcilik teşebbüsü ve düşüncesi mevcut.


image


Ancak her girişimcilik çabası girişime dönüşmüyor ya da her girişim başarılı olamıyor. Bunda en önemli sebeplerden birisi, e-ticaretle ilgili yeterli bilgiye sahip olmadan, yeterli etüd ve fizibilite çalışmasına girmeden sadece “iyi bir fikir” veya “sermaye” temelinden yola çıkmak oluyor.


E-Ticaret konusunda İnternette sayısız Türkçe kaynağa ulaşmak mümkün. Ancak yola henüz çıkmış olanların bu devasa bilgi yığının içerisinde işlerine yarayan bilgiyi ayrıştırması zor ve zahmetli bir süreç.E-Ticaret ile ilgili yalın ve anlaşılır e-kitap sayısı ise yok denecek kadar az şu an.


E-ticaret Yöneticisi Ümit Büyükyıldırım‘ın hazırladığı Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret, bu eksikliği doldurmak adına İnternet girişimciliği temelli bir e-ticaret başlangıç kılavuzu olarak hazırlanmış.


“Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret” isimli e-ticaret kitabını ücretsiz olarak okumak ve bilgisayarına indirmek isteyen okurlarımız aşağıda verilen linklerden yararlanabilirler.


  • E-Kitabı PDF formatında direkt olarak bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz.

  • Mobidik.com’dan okumak ve indirmek için tıklayın

  • Issuu.com üzerinden okumak için tıklayın

Haberimizi e-ticaret girişimcileri ve ilgilileri başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.Ücretsiz E-ticaret Kitabı!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder