17 Mayıs 2016 Salı

PlatinMarket Müşteri Görüşleri - Pupa

PlatinMarket Müşteri Görüşleri – Pupa


Apple Türkiye Premium Reseller – Kemal Özdemir


PlatinMarket Müşteri Görüşleri - PupaCadde bostan Pupa Apple Premium reseller’dayız. Pupa olarak biz Apple’ın Türkiye’deki en büyük gücüyüz. 12 mağazamız var dördü istanbulda sekiz tanesi anadoludadır. 12 mağaza ile bulunduğunuz illerdeki müşterilere hizmet verebiliyorsunuz. Bu fikirle yola çıkarak e-ticaret ile yolumuz kesişti.


E-Ticaret şuandaki süreçte çok revaçta olan bir bölüm olarak görüyoruz. E-Ticaret ulaşamadığınız her yere ulaşabileceğiz, Türkiye’deki bütün insanlara mevcuttaki bilgi ve birikiminizi, tecrübenizi ve hizmetinizi yansıtabileceğiniz en büyük yol olarak görüyoruz e-ticaret yolunu.


Bu fikiri gerçekleştirmeye başladığımızda yolumuz PlatinMarket ile kesişti. Biraz araştırınca PlatinMarket ile bu yola devam etmek istedik. Birbirimizin tecrübelerinden faydalanarak gerekli sayfaları düzenleyip, gerektiği hizmeti gerektiği şekilde Apple’a yakır Pupa’ya yakışır şekilde vermeye çalışıyoruz PlatinMarket ile birlikte.


Mağazacılık işi ile hizmet sektörü ile uğraşan herkese e-ticaret işini tavsiye ediyorum. Çünkü e-ticarette az öncede dediğim gibi sadece mevcutta açık olan mağazalarınıza gelen müşterilerinize değil, Türkiye’deki her kesime ulaşabileceğiniz bir yer olduğunu düşündüğümüz için e-ticaret işini gerçek anlamda laiği ile yapılmasını tavsiye ediyorum.Proje için : http://www.pupadankapiniza.comPaylaş


PlatinMarket Müşteri Görüşleri - Pupa

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder