15 Mayıs 2016 Pazar

E-Ticaret sektöründe 12. Yılımızı Kutluyoruz.

platin_logo_flatPlatinMarket olarak ilk adımlarımız 2004 yılında atıldı. E-ticaret o yıllarda yapması oldukça zor ve belirsizlik içeren bir iş modeliydi. Mevzuat ve teknik olarak bir çok eksikler sektörde mevcuttu. E-Ticaret yapmak isteyenlerin ciddi bir bütçeye sahip olması gerekliydi. Bu nedenle e-ticaret o dönemler büyük sermaye gruplatının elinde olan lüks bir iş modeli olarak gözüküyordu.


Ülkemize e-ticaret paketi modelini ilk getiren firmalardan olan PlatinMarket Türkiye’ye e-ticaret paketlerinde SaaS modeli ile hizmet vererek e-ticaret yapmak çok masraflıdır algısını 12 sene önce yıkmaya başardı. “E-ticaret yapmak herkesin hakkıdır” vizyonu ile  e-ticaret’e girmek isteyen binlerce firmaya hazır e-ticaret paketleri sunarak bütçesine uygun modeller ile e-ticaret ilk adımlarını atmasını sağladı.


Şu anda Türkiye’de Küçük,orta ve büyük markalar olan firmalara hizmet vermeye devam ediyor. Bir çok firmayı ise mezun ederek, kendi ekiplerini ve altyapılarını kurarak dev projeler haline gelme sürecinde danışmanlıklarımızı sürdürüyoruz. PlatinMarket bir okuldur. E-Ticaret’e başlamanızda ve aktif olarak büyümenizde hep yanınızda bulunuruz. Bilgilerimizi sizlerle paylaşır, mağazanızı en iyi yerlere getirmek için çalışırız. Burada en önemli unsur ise sizinde bunu gerçekten istemenizdir.


Bizler “kazandıran e-ticaret” sloganımız ile aslında sizlere vermek istediğimiz mesajı tam olarak ifade edebildiğimize inanıyoruz.


PlatinMarket kullanan bir sanal mağazanın kazanması ve işini büyütmesini sağlamak bizim en önemli misyonumuzdur. 2004 yılından bugüne hizmetimizi sizlere en iyi şekilde sunduğumuz gibi bundan sonrada bu tecrübe ile daha verimli ve başarılı olarak sunmaya devam edeceğimizi bildirmekten mutluluk duyarız.


Firmanızın 12 yıllık PlatinMarket tecrübesi ile tanışmanızı istiyoruz. İsterseniz e-ticaret yapmaya yeni başlayın. İsterseniz e-ticaret yapıyor olun e-ticaret okulumuzda sizler için bir yer muhakkak olacaktır.


Bol kazançlı günler dileriz.


Paylaş


E-Ticaret sektöründe 12. Yılımızı Kutluyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder