13 Ekim 2016 Perşembe

OnDestek & PlatinMarket İşbirliği

OnDestek & PlatinMarket İşbirliğiOnDestek & PlatinMarket İşbirliği ile Satışlarınızı %30 Arttırın.


OnDestek & PlatinMarket İşbirliğiWeb sitenizde online alışveriş yapanların %83’ünün destek istediğini biliyor muydunuz? Peki, nasıl destek olacaksınız, destek olduğunuzda size nasıl bir getirisi olacak?


Yapılan araştırmalara göre, müşterileriniz en çok 3 konuda destek istiyorlar


  • Ürün karşılaştırması yapabilmek

  • Ürünle ilgili aklındaki soruları sorabilmek

  • Müşteri Hizmetleri ve Teknik DestekE-ticaret sitelerinde herkesin beklentisi satışları artırmak. Web sitelerinin ziyaretçilerini müşteriye çevirmesi için birçok araç var. En etkili olanlardan biri de canlı destek sistemleri.

Sadece müşterilerinize destek olarak, web sitenizdeki potansiyeli, paraya çevirebilirsiniz. Ziyaretçilerinizi müşterilerinize çevirerek, satışlarınızı %30’a kadar arttırabilirsiniz.


OnDestek, ziyaretçilerinizle sıcak temas kurabilmeniz için web sitenize eklenen bir canlı sohbet aracı. Müşteri temsilcileriniz çevrimiçiyken ziyaretçilerle gerçek zamanlı yazışabiliyor, çevrimdışıyken de mesajlarını alıp, sonradan geri dönüş yapabiliyorsunuz.


Sistemin kurulumu ise, oldukça basit. 2 dk. da kod bilmeden canlı destek sistemine sahip olabiliyorsunuz, yapmanız gereken sadece sizin için üretilen kodu, web sitenize eklemek.


Size verilen kontrol paneli üzerinden sitenizdeki ziyaretçileri liste halinde görebiliyor, “hangi şehir ve ülkeden bağlanmış, daha önceden sitenizi ziyaret etmiş mi, daha önceden bu kişi ile sohbet edilmiş mi” bilgilerini görebiliyorsunuz.


Müşterileriniz sağ altta çıkan sohbet penceresi ile size sohbet isteğinde bulunabiliyor ve aklındaki soruları sorabiliyorlar. Üstelik sizde onlara konuşma isteği gönderebiliyorsunuz. Bu sistem ile web site sahipleri, anlık olarak web sitelerinde ziyaretçiler ile sohbet edebiliyor, ürünlerini tanıtabiliyor, satışlarını arttırabiliyorlar.


Asıl amacı ziyaretçileri müşterilere dönüştürmeyi hedefleyen sistemde, birden fazla müşteri temsilcisi ve departman eklemeye imkan tanıyor. Dolayısıyla sadece küçük değil, orta ve büyük ölçekli firmalar içinde müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemli.


Ziyaretçileri, aktiviteye, ülkeye, şehre, bulunduğu sayfaya, tarayıcı ve işletim sistemine göre gruplama yapmak mümkün. Örneğin şu an aktif kullanıcılar, sepet sayfasında bekleyen kullanıcılar, İstanbul’da ya da İspanya Barcelona’dan olan ziyaretçilerinizi görebilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz.


Ayrıca sistemde, dosya gönderme, mesai saatleri, giriş ekranı, ziyaretçi banlama, tetikleyiciler, departmanlar gibi özellikler de mevcut. Siz çevrimiçi olmadığınızda bile, ziyaretçileriniz size çevrimdışı mesaj bırakabilecekler, böylelikle daha sonra ziyaretçilerinize geri dönüş yapabilirsiniz.


OnDestek & PlatinMarket İşbirliği çerçevesinde OnDestek, PlatinMarket müşterilerine aylık alımlarda %15, Yıllık alımlarda %35 indirim sunuyor. Ayrıca sistemi denemeniz amacıyla 7 gün Profesyonel Paketi hediye ediliyor.


Ayrıntılı bilgi için: http://www.ondestek.comPaylaşmayı Unutmayın;


OnDestek & PlatinMarket İşbirliği

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme