24 Aralık 2017 Pazar

“EDER Sohbet Toplantıları”nın İlki 28 Nisan’da TaximHill Otel’de Yapıldı

PlatinMarket’in de kurucu üyesi olduğu EDER’in geleneksel hale getirmeyi planladığı “EDER Sohbet Toplantıları”nın ilki 28 Nisan 2012’de EDER Üyelerinin katılımı ile yapıldı.


EDER’e yeni üye olan firmaların temsilcilerinin kendilerini tanıttıkları ve EDER üyeleri ile tanıştıkları Sohbet Toplantıları’nda eski ve yeni üyelerin tanışması ve birlikte geliştirebilecekleri işbirlikleri üzerine yapılacak sohbetlerle üyeler arası iletişimin arttırılması hedefleniyor.


28 Nisan 2012’de Taxim Hill Otel’de gerçekleşen “Nisan ayı EDER Sohbet Toplantısı” mevcut EDER üyeleri ve EDER’e yeni katılan üyelerin birlikte yaptıkları kahvaltı ile başladı. Kahvaltının ardından Taxim Hill Hotel toplantı salonunda gerçekleşen “Yeni Üyelerin Sunumları” bölümünde Digitouch Medya Grubu’ndan Yunus Güvenen ve Userspots Firması’ndan Mustafa Dalcı firmaları ve faaliyetleri hakkında EDER üyelerini bilgilendirdi.


Nisan 2012 EDER Sohbet Toplantısı’nda Sunum Yapan Yeni EDER Üyeleri Hakkında;


DIGITOUCH


Performansa dayalı dijital pazarlama hizmetleri veren Digitouch Medya Grubu bünyesinde Digitouch Ajans, Gelir Ortakları Performans Ağı (Affiliate Marketing) ve Retarget Hedefleme Ağı’nı barındırıyor.


www.digitouch.com.tr


 


USERSPOTS


Userspots, 2009 yılından bu yana kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik alanlarında faaliyet gösteriyor.


Userspots; sunduğu servislerle daha kullanıcı dostu yazılımlar, mobil uygulamalar, web siteleri kısaca arayüzler yaratılmasına imkân tanıyor.


www.userspots.com“EDER Sohbet Toplantıları”nın İlki 28 Nisan’da TaximHill Otel’de Yapıldı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder