15 Ocak 2018 Pazartesi

E-ticaret Akademisi Eğitim Programı Başladı.

ETİD tarafından, TTNET sponsorluğunda düzenlenen E-ticaret Akademisi Eğitim Programı Başlıyor


etid-logo-180x160Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) tarafından hayata geçirilen E-Ticaret AkademisiEğitim Programı, Türkiye’nin lider internet şirketiTTNET ev sahipliğinde başlıyor. Sektörün önde gelen yönetici ve girişimcilerinin e-ticaret sitesi kurmaktan finans yönetimine kadar birçok farklı konuda verecekleri eğitimler, katılımcılara farklı bakış açıları kazandırmayı hedefliyor.


Üye ağıyla Türkiye e-ticaret sektörünün yüzde 90’ını temsil eden Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) tarafından hayata geçirilen E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı başlıyor. Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET sponsorluğundaki program, sektörün önde gelen yöneticileri ve girişimcileri tarafından verilecek eğitimlerle katılımcılara farklı bakış açıları kazandırmayı hedefliyor.


Kesintisiz büyümesini sürdüren e-ticaret sektörüne yeni istihdam sağlanması, mevcut insan kaynağının eğitilmesi, sektöre yeni giriş yapan profesyonel adayları, girişimciler ve sektörün çözüm ortakları için e-ticaret süreçlerine derinlemesine bir bakış sağlanması da programın amaçları arasında yer alıyor.


5-6 ve 12-13 Nisan tarihlerinde toplam 16 saat olarak gerçekleşecek eğitimlerde, e-ticaret sitesi kurmaktan başarılı bir site yönetimine, pazarlama planı oluşturmaktan finans yönetimine kadar birçok konu tüm ayrıntılarıyla ele alınacak.


E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı’nın eğitimcileri arasında, ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Orhun’un yanı sıra Sahibinden.com, Evmanya, Gemicioğlu Hukuk Bürosu, Google, Acunn.com, akakce.com, PayU, Kliksa, Doğan Online, Markafoni, SEM, Euro Message, Positive,Hepsiburada.com, Media Markt, 1v1y.com, Pozitron ve TTNET yöneticileri yer alıyor.


İstanbul Şişli’de bulunan TTNET Genel Müdürlük binasında gerçekleşecek eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgi http://etidakademi.com adresinden alınabiliyor.E-ticaret Akademisi Eğitim Programı Başladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme