3 Şubat 2018 Cumartesi

E-Ticaret Sitelerinde Canlı Destek sistemi : Logasist Yazılımı

İnternet sitenizin içeriği ve amacı ne olursa olsun , internet sitenize giren ziyaretçilerin aradığı en önemli özelliklerin başında “güven” gelmektedir. Bu güveni ziyaretçilerinizle anlık ve birebir iletişim kurarak sağlayabilirsiniz.


Ziyaretçilerinize aradığı bilgiyi en kolay, en hızlı, en ucuz ve en etkili şekilde verdiğinizde ziyaretçiniz müşteriniz olacaktır.


Müşterilere sağlanan satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesi ; müşterilerin tercihlerini etkileyen en önemli unsurdur. Müşterileriniz ; rakiplerinizde, sizden daha iyi müşteri hizmeti ile karşılaştıklarında rakiplerinizi tercih edeceklerdir.

Müşterilerinizin size ulaşmakta yaşayacağı sorunları(telefon maliyeti,e-posta yazma/cevaplama zaman kaybı) online destek ile en aza indirgeyerek müşteri portföyünüzü koruyabilirsiniz.


Neden Logasist Canlşı Destek Sisyrmi ?
Düşük Maliyet


Müşterilerinizle iletişim kurarken kullandığınız araçlar(telefon,posta vs.) hem size hem de müşterinize ciddi maliyetler oluşturur. Logasist Online Destek Sistemi müşteri ilişkileri maliyetini heriki taraf içinde maksimum oranda azaltır.


Hızlı Kurulum


Logasist Online Destek Sistemi’ni, size verilecek kodu internet sitenize kolayca ekleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet sitenizde SSL kullanıyorsanız herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.
Kolay Kullanım


Logasist Online Destek Sistemi’ni kullanabilmeniz için çok iyi bir bilgisayar bilgisine sahip olmanız gerekmez. Kullanımınıza yardımcı olmak amacıyla hazırlamış olduğumuz videolu anlatım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Güçlü ve Güvenilir Altyapı


Profesyonel olarak programlanan Logasist Online Destek Sistemi PlatinBOX güçlü sunucu altyapısını ve MySQL veritabanı’nı kullanmaktadır.
Tam Uyumluluk


Logasist Online Destek Sistemi popüler tarayıcıların (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari, Opera) tümünde sorunsuz olarak çalışmaktadır.


Detaylar : www.logasist.com da

E-Ticaret Sitelerinde Canlı Destek sistemi : Logasist Yazılımı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder