5 Mart 2018 Pazartesi

PlatinMarket E-Ticaret Paketi

PlatinMarket e-ticaret paketleri ile size uygun olanı seçerek, e-ticaret projenizi başlatabilirsiniz.


Hızlı ve Güzel Bir Çözüm


PlatinMarket ile e-ticaret’e başlamak çok kolay. Aynı gün kurulum ve hazır temalarımız ile hemen satışa başlayabilirsiniz.


Güçlü Pazarlama AraçlarıPlatinMarket beraberinde bir çok pazarlama ve kampanya modeli ile gelir. Bu modül ve araçları kullanarak e-ticaret sitenizde istediğiniz gibi bir satış stratejisi geliştirebilirsiniz.
Arama Motorlarında Zirveye


E-ticaret için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu PlatinMarket otomatik olarak gerçekleştiriyor sizin yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermek.


Entegrasyonlarla Güçlenin


Ürün tedarik, ek modüller, ek araçlar veya ERP, muhasebe, CRM gibi dış yazılımları PlatinMarket’e entegre ederek e-ticaretinizi daha etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz.
Biz Her Zaman Yanınızdayız


E-ticaret sitenizi yönetmek için hiçbir bilgi birikimine ihtiyacınız yok. Eğitim dökümanları, destek sistemi ve uzman destek ekibimizle biz hep yanınızdayız.


99.99% Uptime Oranı


Yüksek uptime oranı ile sitenizi her an yayında tutuyoruz. Afet önlemli ve güç yedekli datacenter sayesinde elektrik kesintileri v.s. gibi olumsuz durumlardan etkilenmeden ticaretinize devam edebilirsiniz.


[btn_link url=”/e-ticaret-demo-talep/” size=”lg” cls=”primary”]Hemen Demoyu İncele[/btn_link]


PlatinMarket E-Ticaret Paketi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder