31 Mayıs 2018 Perşembe

Gelişmiş SEO Araçları PlatinMarket"te

SEO Nedir ?


Seo ingilizce olarak “Search Engine Optimization” yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.


Optimizasyon 1


Sitenizde bulunan ürünlerin URL adresleri ,meta bilgileri ve description ürün ismine göre düzenlenir. Böylece Google indeksleme ve sonrasında arama performanslarında gözle görülür fayda sağlanmaktadır.


Optimizasyon 2


Sisteme ekleyeceğiniz her ürüne özel etiketleme ve her ürüne özel meta, description ekleme ile bir ürünü google’da birden fazla şekilde ve linkte listeleyebilirsiniz.


Optimizasyon 3


Sisteminizde kullanılan tüm css ve html kodlar Google tarafından önerilen yapıya uyumlu ve en iyi şekilde indexlenebilmesi için düzenlenmiştir. H1,H2,H3 elementleri profesyonel bir şekilde kullanılmıştır.


Optimizasyon 4


Google web master tools entegrasyonu ve güncel site haritası oluşturma modulü ile sitenize eklenen her üründen Google’ı anında haberdar edebilirsiniz. Böylece Google robotlarının sitenizi ziyaret etmesini beklemeden siz Google’a haber vermiş olursunuz.


Optimizasyon 5


Google meta arama özelliği ile sanal mağazanızın arama sistemi Google ile entegre çalışmaktadır. Kullanıcılarınız Google arama sayfasında sitenize bir giriş sağlamadan doğrudan site içi arama yaptırabilirler. Aradıkları ürüne anında ulaşabilirler.


Optimizasyon 6


PlatinMarket’in mükemmel seo yapısına yeni bir özellik daha eklendi. Google tarafında sayfalanan (indekslenen) siteleriniz, bu özellik sayesinde arama sonuçları sayfasının alt kısımına o ürün ile ilgili bazı bilgileri getirmektedir. Bu özelliğe google snippet denir.Gelişmiş SEO Araçları PlatinMarket"te

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder