20 Haziran 2018 Çarşamba

CDN - İçerik Dağıtım Ağı Hizmeti PlatinMarkette

PlatinMarket e-ticaret sistemi olarak ana ilkemiz hızlı, uygun fiyatlı ve sorunsuz e-ticaret altyapısı sağlamaktır. Bu bağlamda Türkiye’de Google Cloud Sunucu altyapısını kullanan ilk ve tek e-ticaret servis sağlayıcısıyız. Dünya devlerinin kullandığı altyapıyı bir adım öne taşıyarak Türkiye lokasyonlu CDN hizmetimizi devreye alıyoruz. Üstelik bu hizmeti tüm paketlerimize ve ekstra ücret talep etmeden sağlıyoruz.


Erişebilirlik oranında artış

Dünya nüfusunun % 34’ü ve Türkiye nüfusunun %44’ü internet kullanmaktadır, son 10 yılda katlanarak artan internet kullanımı ve bugün gelinen noktada CDN yatırımı yapmak işletmelerin erişebilirlik oranlarını artırmak ve dolayısıyla işlerini geliştirmek ve büyütmek için önemli bir fırsat yaratmaktadır. CDN cloud acceleration ve dağınık PoP noktaları ile işletmelere online işlemlerde güvenilir erişim sağlamaktadır. İşletmelerin son kullanıcı erişimi, performans ve satış gibi kaygıları CDN ile ortadan kalkmaktadır. CDN web sitenizin yanıt süresini optimize edebilirsiniz.


Güvenilirlik ve yanıt süresi optimizasyonu

İnternet üzerinden iş yapan işletmeler için hız, performans ve gecikme sorunları satışlarını, mevcut müşterilerini ve yeni kazanılacak müşterilerini ciddi şekilde olumsuz olarak etkileyebilir. CDN özellikle internet üzerinden iş yapan işletmeler başta olmak üzere her işletme için önemlidir. Güvenilir CDN hizmeti sayfa indirme sürelerini hızlandırır online işlemleri güvenilir ve sürekli kılar, dolayısıyla satış ve müşteri memnuniyetini arttırır.


Tüm hizmetler ve bölgeler bir arada

Başarılı bir küresel CDN şirketleri lokal PoP noktalarını , lokal uzmanlıkları, yerel ve global yapıları tek bir hizmet noktasına dönüştürür. Çoğu zaman şirketler belli bir bölgeye hizmet vermektedirler, fakat o bölgede iş stratejilerini uygulayabilecek yeterince yatırımları ve hizmet noktaları bulunmamaktadır. Küresel CDN ile istenen bölgeye istendiği zaman uçtan uca ve ölçeklenebilir çözümler ile ulaşmak mümkündür


Analitik ve servis etme

CDN sadece içeriği hızlı ve performanslı servis etmenin yanı sıra değerli ve detaylı analitik veri sağlar. Bu veri ile son kullanıcı eğilimlerini, trendleri görme imkanı ile web sitesinde optimizasyon yapma olanağı bulunur, pazarlama ve satış aktiviteleri planlanır.CDN - İçerik Dağıtım Ağı Hizmeti PlatinMarkette

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder