20 Haziran 2018 Çarşamba

PlatinMarket Google Cloud Altyapısında


Türkiye’de Google Cloud Altyapısını Kullanan İlk ve Tek E-Ticaret Servis Sağlayıcı PlatinMarket’tir.


Son 2 yıl içerisinde yaptığımız teknik çalışmalar ile hızlı ve en gelişmiş e-ticaret altyapısı olmak için çalışmalarımıza hız kazandırdık.


Günümüz koşullarında bulut teknolojileri e-ticaret sitesi barındırma için en iyi alt yapı çözümlerini sunmaktadır. Sağlam, kesintisizlik oranı daha yüksek, global erişilebilirlik ve yedeklilik sağlayan bulut sistemlerin en iyilerinden olan Google Cloud, uzun test ve çalışmalarımızdan sonra tercih ettiğimiz bulut mimarisi olmuştur.


Google Cloud hizmetinin sunulduğu veri merkezleri Google şirketinin kendi hizmetleri olan Gmail, Youtube, Google Arama gibi hizmetlerin sunulduğu veri merkezleri ile aynı olduğundan veri merkezi hizmet kalitesi en üst seviyededir.


Google Cloud Size Hangi Avantajları Sağlayacak?


  • Tek lokasyondan kaynaklanan kesinti sorunlarından (fiber kopması, elektrik sorunları vb.) etkilenmeyeceksiniz

  • Türkiye dışından gelen ziyaretlerde (müşterileriniz / ziyaretçileriniz veya arama motorları) erişim sorunları yaşamayacaksınız

  • Sistemlerimiz dünyanın çeşitli yerlerindeki Google veri merkezlerinde yedekli olarak tutulacağı için siteleriniz daha güvende olacak.

  • DDoS saldırılara karşı %100 koruma altında olacaksınız

  • Veri merkezli sorunlar nedeni ile yaşanan kesinti problemleri minimuma inecek

Türkiye Lokasyonlu CDN ile sanal mağazanızın cevap verme süresi süper hızlıdır. Ayrıca İstanbul’da bulunan veri merkezimiz ile yedekli ve eş zamanlı olarak sistemlerimiz çalışmaktadır.PlatinMarket Google Cloud Altyapısında

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder