24 Temmuz 2018 Salı

E-ticaret yapan firmalarımızın sayısı artmalı

Hepsiburada Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Başkan M. Suat Hacısalihoğlu ile görüştü. Kızıltan, e-ticaret yapan firmaların sayısını artırmak ve konu hakkında firmalara bilgi aktarımında bulunmak için 24 Temmuz’da saat 12.30’da Novotel’de E-Ticaret Zirvesi düzenleyeceklerini belirterek, “Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle KOBİ’lerin girişimcilerin ve esnafın hayatını kolaylaştırmak ve onların dijital dönüşümüne destek olmayı amaçlıyoruz.


E-Ticaret Zirvesi’nde internet ve teknolojinin sunduğu yeni fırsatları keşfetmeleri için firmalara bilgi vereceğiz ve işlerini geliştirmeleri için onlara bir kapı açmaya çalışacağız. Zirvede, e-ticarete nasıl başlanacağı, interneti kullanarak daha fazla müşteriye ulaşma yolları, sosyal medyanın işi geliştirmek için nasıl kullanılacağı, nasıl daha iyi ve etkili reklam yapılacağı, karlılığın nasıl artırılıp maliyetlerin nasıl düşürüleceği, nasıl toplu satış yapılacağı konularında katılımcılara önemli bilgiler verilecek” dedi.


TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, e-ticaretin firmaların dünyaya entegre olmasında önemli bir fırsat sunduğunu vurgulayarak, “E-ticaret yapan firmaların sayısı artmalı. Bunun için 24 Temmuz’daki zirveye katılarak e-ticaret konusunda firmalarımızın bilgilenmesini önemsiyoruz” diye konuştu.E-ticaret yapan firmalarımızın sayısı artmalı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder