20 Kasım 2018 Salı

Chiquelle yakında Norveç"te müşterilere ücretsiz ürün gönderecek.

Online moda perakendecisi Chiquelle yakında Norveç’te müşterilere ücretsiz ürün gönderecek. İsveçli şirket komşu ülkesinde zaten aktifti, ancak şu ana kadar Norveçli müşterilere gümrük işlem ücreti ödemesi gerekiyordu.


Ve bunun nedeni Norveç’in Avrupa Birliği’nin bir parçası olmasına rağmen, Norveçli tüketiciler yabancı AB ülkelerinden çevrimiçi ürün satın aldıklarında, genellikle nakliye acentesi tarafından ücretlendirilen gümrük işlem ücreti ödemek zorundadırlar.


Chiquelle şimdi Norveç’teki genişlemesine daha fazla yatırım yapıyor. “Adanmış web sitemiz ve pazar yaklaşımımız, Norveç dili ve ödeme seçeneklerimizle birkaç yıldır Norveç’te faaliyet gösteriyoruz, bu yüzden bir adım öndeyiz. Pouya Boland, bu pazarda tecrübemiz var ”diyor.


Get ile birlikte, öğeler gümrükten ücretsiz gönderilecek

Lojistik şirketi Bring ile olan yeni bir ortaklık sayesinde Chiquelle, Norveç’te “ücretsiz” bir şirket olduğunu söyleyen gümrükleri ücretsiz olarak gönderebiliyor. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, online perakendeci, Norveç pazarının ilgisini giderek Chiquelle’nin hızlı moda yaklaşımına doğru giderek artan bir şekilde gördü.


‘Norveç daha hızlı moda oyuncusu istiyor’

Çevrimiçi moda perakendecisine göre, Norveç’teki e-ticaret pazarı, en son trendleri haftalık olarak piyasaya süren hızlı modacı bir oyuncu istiyor, çünkü İskandinav ülkesinde pek çok yerel moda markası yok. Boland, “Bu, Norveç’te yaşayan sosyal medyadaki müşterilerimiz, hayranlarımız ve takipçilerimizden gelen bir talep olmuştur” diye açıklıyor. “Son olarak birkaç hafta içinde hızlı teslimat süreleriyle Norveç’e gönderilmeye hazırız. Şimdi lansmanı tamamlıyor ve hazırlıyoruz. ”


Norveç, Avrupa çapında çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren Chiquelle için önemli bir pazardır.Chiquelle yakında Norveç"te müşterilere ücretsiz ürün gönderecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme